Legitymacyjne

Zdjęcia legitymacyjne

Jest to jedyne zdjęcie do dokumentów, które daje pełną dowolność zarówno w zakresie pozowania jak i oświetlenia. Jedyny wymóg ogranicza się do wymiarów fotografii i jest to najczęściej 3,5 x 4,5 cm.


Sprawdź cennik usługi zdjęć do legitymacji <<< kliknij

Zalecamy fotografować lewy półprofil z oświetleniem bocznym. Do wyboru jest tło białe, niebieskie, beżowe lub szare.

Każde wykonane przez nas zdjęcie jest dodatkowo retuszowane (niedoskonałości cery, pryszcze, opryszczki, zajady, siniaki, zadrapania, brudną buzie dziecka itp.).

Ze względu na to, że fotografia legitymacyjna ma wszechstronne zastosowanie (np bilet miesięczny, karta rowerowa, karta dużej rodziny) warto do tego zdjęcia przygotować odpowiedni strój oraz fryzurę.

Zdjęcie legitymacyjne dziecka przez wielu rodziców jest traktowane również jako zdjęcie portretowe, które z powodzeniem jest rozdawane babciom, dziadkom, ciotkom i wujkom.

Usługa wykonania zdjęcia do dokumentów trwa do 10 minut. W zestawie znajdują się cztery lub osiem sztuk zdjęć (istnieje możliwość domówienia większej ilości).

Ponadto z wykonanego zdjęcia możemy przygotować wydruk w dowolnym formacie. Najczęściej wybieranym formatem jest 13x18 cm, 15x21 cm lub 20x30 cm. Takie formaty zdjęć idealnie prezentują się w ramkach fotograficznych lub breloczkach do kluczy. Na miejscu prowadzimy również sprzedaż ramek. W okresie przedświątecznym ogromnym powodzeniem cieszą się również kalendarze oraz inne fotogadżety ze zdjęciem dziecka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz