Do Wizy Amerykańskiej

Zdjęcie załączane do wniosku o wizę musi spełniać określone wymagania. Istotne jest odpowiednie ustawienie osoby, tło, oświetlenie oraz późniejsze wymiary wydrukowanej fotografii lub pliku cyfrowego.

Załączanie zdjęć niespełniających tych kryteriów może wydłużyć procedurę ubiegania się o wizę dlatego zalecamy oddanie sprawy w ręce fotografa zajmującego się wykonywaniem zdjęć do dokumentów.

Przy składaniu wniosku zdjęcie nie może być starsze niż 6 miesięcy. Więcej szczegółów dotyczących wykonania zdjęć, składania wniosku itp znajduje się pod tym linkiem.

Jeśli zależy Ci na czasie oraz na profesjonalnie przygotowanej fotografii zapraszamy do naszego punktu fotograficznego w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60 <<< kliknij link

Naszym klientom oferujemy również możliwość dojazdu do domu klienta wraz z otrzymaniem wydrukowanych zdjęć na miejscu.

Ostateczne wymiary fotografii to 5,0 cm x 5,0 cm, a osoba na zdjęciu jest widoczna również z częścią tułowia. Dodatkowo wykonane zdjęcie można skadrować do formatu paszportowego, gdzie na zdjęciu jest tylko sama głowa, a fotografia ma wymiary 3,5 x 4,5 cm.

To cenna wskazówka ponieważ jak już się uda zrobić zdjęcie z korzystną miną trudno będzie taką samą minę powtórzyć - dzięki takiemu rozwiązaniu masz gotowe zdjęcie do wszystkich dokumentów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz